Fr. Lhota - Horní Lideč 3:1 (1:0) Juchůůů

Aprílové počasí zajistilo náročný terén, na kterém se obě mužstva potýkala s přesností. Za to bojovnosti bylo dostatek. První půle přinesla vyrovnaný fotbal a velké šance na obou stranách. Už v 10min. vysunul Marek Kindl přesnou přihrávkou mezi obránce do úniku Jirku Hrbáčka, který sám před gólmanem nezaváhal a křížnou střelou za tyč poslal domácí do vedení. 1:0. Následoval první vážný pokus hostů, když střela z hranice velkého vápna proletěla těsně vedle levé tyče domácí branky. V 19.min. po přízemním centru z pravé strany zakončoval aktivní Hrbáček, bohužel těsně vedle lidčanské branky. Ve 36.min. zahrávali hosté nebezpečný trestňák zpoza dvacítky. Pěkně zakroucený míč přes zeď Boško bravurně lapil před dobíhajícími útočníky Lidče. Postupně Lidčané získali v závěru poločasu herní převahu a domácí přežili ve 43.min. první smrťák. Na pravé straně se uvolnil záložník hostů, po brankové čáře zavezl míč do dvacky a proti noze nahrál osamocenému hráči na penaltu. Jeho střelu naštěstí dokázala obrana zblokovat a následný závar odvrátit se štestím do pryč.....
Druhá půle patřila hostům. Vytvořili si velký tlak a domácí se dostávali za půlku pouze sporadicky. Lidčané měli několik velkých šancí, dvě střely zhruba z jedenáctky, dvě nebezpečné hlavičky a několik dalších zakončení z větší vzdálenosti. Mušku asi i díky terénu měli ovšem mizernou. Když už trefili branku, tak to byla rána jak dyž děcko cumel vypluje a do prostředka branky kde stál vždy připravený Boško. V 70.min odvracel Rösner přízemní centr nešťastně hlavou, míč se mu svezl a brnknul do ruky. Penalta pro hosty a vyrovnání 1:1. Lidčané ke své smůle po vyrovnání trošku ubrali z tlaku, čímž pustili Lhocany do hry a občas i na svoji polovinu. Francovka se dostala vážněji na dostřel hostující branky až v 80.min. Trestňák od lajny odvrácený obranou na dvacítku, zahrál Hrbáček hlavou zpět do vápna šťastně do ruky obránce. Penaltu proměnil Marek Kindl 2:1! Poté ještě nedokázali domácí proměnit únik tři na jednoho. V nadstaveném čase proměnil složitou pozici v pádu hlavou Martin Bambuch ve třetí branku a odstartoval ohňostroj radosti. 3:1 Obě mužstva bojovala na plno, přesto se utkání odehrálo velmi korektně bez zbytečných faulů i karet.
Sestava: Boško - Filák, Bambuch R., Rösner, Mikulín - Kindl Z., Fichtel, Kindl M., Surovec - Zimek, Hrbáček
Náhradníci: Bambuch M., Chmela, Daněk
Branky: Hrbáček, Kindl M., Bambuch M.