Fr. Lhota - Choryně 0:2 (0:1)

Zápas postrádající náboj odehraný spíše z povinnosti ve kterém utrpěli výhru hosté. První půle byla ještě dívatelná. V 6.min střílel nebezpečně k tyči po centru Mara Kindl. Pak v 8.min z první vážné situace udeřili hosté. Trestňák střílený z pravé strany na teč, Boško neudržel a dobíhající Choryňané uklidili míč do sítě. 0:1 V 15min. slušný trestňák zahraný M. Kindlem brankář vyrazil. Ve 28.min se krásně uvolnil Hadvičák zpracováním na prsa a střelou z první protáhl gólmana domácích, jenž robinsonádou střelu zlikvidoval. Když se do poločasu neujala ani střela Oty, křížem branky a vyražený míč nikdo nedoklepl, šlo se do kabin za jedobrankového vedení hostů.
Druhá půle nabídla jedinou zajímavou situaci v 80.min, když hosté hlavou po centru zvýšili své vedení 0:2. Poté nasadili prešovský beton, jenž domácí nepřekonali a nedostali se k žádnému zakončení. Tragická druhá půle skončila poměrem střel 0:1, tož tak sa góly dát nedajů ani na jedné straně. Hráčům se nadá upřít snaha, ale tentokrát šlo vše proti fotbalu a hosté byli holt šťastnější. Absence klíčových hráčů Francovky se dají těžko zacelit a na hře je to znát.
Sestava: Boško - Mikulín, Filák, Rösner, Mňačko - Surovec, Kindl M., Kindl Z., Kuriš - Hrbáček, Zimek
Náhradníci: Řezníček, Kovář, Zimek Robert