Choryně - Fr. Lhota 2:1 (2:0)

Zápas nevalné kvality a dvou rozdílných poločasů. Domácí vstoupili do utkání aktivněji a první poločas byli především bojovnější než ospalí hosté. Šance byly na obou stranách, ale své šance využili jen domácí. První branka padla po hrubém zaváhání několika hráčů, kteří nechali domácí zakončovat na třikrát před Boškem, který první dvě dorážky z blízka zlikvidoval, ale na třetí už neměl šanci. 1:0 Druhý úder přišel po centru, kdy téměř neatakovaný Hadvičák hlavou zvýšil. 2:0 Největší příležitost hostů byla hlavička Mňačka po rohovém kopu do tyče.
Do druhé půle nastoupila Francoka s daleko větším zápalem.  To se hned projevilo na hře a domácí už ve druhé půli branku Lhot mnoho neohrozili. A začalo se blýskat na druhé straně. Nejdříve Fichtel neproměnil penaltu po faulu na Bartoníka. Kopl ji vysoko nad bránu. :o( Pak zakončoval svůj průnik Hrbáček do tyče a následnou dorážku vyrazil gólman. Další velkou příležitost měl Zimek, jenž svůj obstřel umístnil do náruče brankáře. V závěru se po faulu na Bambucha kopala penalta. Sám faulovaný ji zamířil do šíby a snížil na 2:1 Bohužel více času na vybojování bodíku nezbylo. Výpadky v sestavě tentokrát značně poznamenali záložní řadu, což se na souhře notně projevilo. Bohužel zápas jsme si prohráli už v první půli, kterou jsme odchodili a systém Choryně, flákneme to na Hadvičáka a počkáme co bude, jsme zastavili až ve druhém poločase. Když se potkají dva špatně hrající týmy na velkém hřišti, tož to tak nějak vypadá nemastně neslaně...
A přiznajte sa kdo byl u nás pod schodama na kalíšek?:o)))
Sestava: Boško - Filák L., Bambuch, Mňačko, Matůš - Bartoník, Filák M., Fichtel, Mikulín, Pukýš - Hrbáček
Náhradníci: Kuriš, Rösner, Zimek
Branka: Bambuch