Val. Senice - Fr. Lhota 1:2 (0:1)

Val. Senice - Fr. Lhota 1:2 (0:1) - obrázek

Derby hrané před početnou diváckou kulisou jsme rozehráli velmi dobře. Většinu první půle jsme byli aktivnější, důraznější v osobních soubojích a vypracovali si i několik nadějných příležitostí. Tutovku ale žádnou. Nakonec jsme se radovali po hlavičce Rösnera, kterou domácí brankář bravurně reflexivně vyrazil, ale na dorážku Bambucha už reagovat nestačil. 0:1 Ajax příliš nezlobil, ovšem naše snaha přidat pojistku nebyla úspěšná.
Do druhého poločasu domácí vběhli jak záplava do severních Čech. Najednou jich bylo plné hřiště a mi nevěděli z které do které.... Tento drtivý tlak jim vynesl několik šancí i tutovek, které ovšem trestuhodně zahazovali nebo ztroskotali na výborném Boškovi. Nakonec se dočkali vyrovnání po přímém kopu, kdy odražený míč z malého vápna dopravil do sítě Sucháček. 1:1 Po vyrovnání se nám konečně podařilo srovnat hru a přestali jsme pouštět domácí do jasných tutovek. Hrál se dál ofenzivní fotbal, protože se obě mužstva snažily rozhodnout derby ve svůj prospěch. Po trestném kopu ze střední vzdálenosti, přesnou přízemní ranou k tyči (konečně se trefil branky:o)) strhl vítězství na naši stranu Fichtel! V závěru zdramatizoval utkání Bambuch vyloučením po dvou žlutých v jeden moment (údajně za faul a zahození míče).
Sestava: Boško - Filák L., Bambuch, Rösner, Matůš - Kindl M., Surovec, Fichtel, Smolík - Zimek, Kuriš T
Náhradníci: Pukýš, Filák P., Mňačko, Koleník
Branky: Sucháček - Bambuch, Fichtel
ČK: Bambuch