Střítež - Fr. Lhota 1:2

Účastníků zájezdu se nasbíral plný bus, takže pár jedinců to i odestálo:o) Lhotský kotel nám vytvořil domácí prostředí a hlášky některých bavily všechny po celý zápas.
Úvod utkání byl hodně opatrný. První dvě příležitosti si vypracovali domácí, ale jejich střely z pokutového území skončily vysoko nad brankou. Hosté poté převzali otěže utkání do svých rukou a zatlačili domácí na jejich polovinu. Tlak se podařilo zužitkovat Hrbáčkovi, který křížnou ranou k tyči otevřel skóre. 0:1 Do poločasu Francovka ještě zahodila několik nadějných příležitostí a šlo se do šaten.
Druhý poločas začal vyrovnaným fotbalem. Větší šance si ale v úvodu vypracovali hosté, když po brance volala především hlavička Zimka po rohovém kopu. Postupem času Francovka vyklidila především střed pole, domácí převzali iniciativu a posledních dvacet minut patřilo hlavně jim. Nejprve nastřelili břevno, pak po rohovém kopu vykopával míč z brankové čáry Mňačko až se domácí dočkali vyrovnání po uvolnění Melichaříka ve velkém vápnu. 1:1 Střítež šahající po třech bodech, ale v poslední minutě zchladil Fichtel, který zakroutil přesně k tyči přímý kop. 1:2 Poté byl uspořádán "hon na Fichtla" a  závěrečná děkovačka před kotlem ukončila ŠŤASTNÉ BODÍKY!
Sestava: Boško - Mňačko, Bambuch, Rösner, Matůš - Filák L., Surovec, Fichtel, Kuriš - Hrbáček, Zimek
Náhradníci: Filák M., Filák P., Mikulín, Pukýš, (gólman)
Branky: Hrbáček, Fichtel