Prostř. Bečva - Fr. Lhota 2:1

Do utkání hraném na těžkém, místy blátivém terénu vstoupili domácí velmi aktivně a na dvacet minut Francovku zamkli na její polovině. Vypracovali si několik výborných příležitostí, které ovšem trestuhodně zahazovali. Rozhodčí jim také upřel minimálně jeden pokutový kop. Nakonec domácí polil studenou vodou střídající Martin Bambuch, když svůj první dotek s míčem přetavil v důležitou branku. Po přetaženém rohovém kopu nešťastně vrátil míč před branku domácí hráč a nikým neatakovaná trojce Lhocanů neměla problém uklidit míč do sítě. 0:1 Po obdržené brance se domácí nedokázali otřepat a otěže utkání převzali hosté. Do poločasu si vypracovali několik slibných příležitostí, ale koncovka odpovídala těžkému terénu.
Druhá půle patřila hostům až do 68.min. kdy se po druhé žluté odporoučel do sprch Fichtel. Do té doby jsme spálili několik šancí včetně samostatných úniků na brankáře. Bohužel náskok jsme nezvýšili. Od vyloučení rozhodčí změnil svůj kurz na tlačenku pro domácí a bylo jasné, místy až trapné co předvedl! Do konce utkání jsme si už nehodili ani aut, protože sudca viděl přešlapy i z 50-ti metrové vzdálenosti!!! Přesto jsme ještě stihli zahodit několik nadějných příležitostí. Vyrovnání přišlo +/- v 75. min. když jsme nedokázali odkopnout přízemní rohový kop ( někteří ho měli na kopačce:o( ) ten proletěl celým velkým vápnem až k osamoceném záložníkovi který trefil branku. 1:1 V 88min. po dlouhém nákopu se dostal do souboje útočník s Mňačkem, oba se skáceli, hop a je tu lidoop, teda pokutový kop za podražení útočníka brankářem..... 2:1
Když už jsme přežili ten začátek, měli jsme utkání dovést do vítězného konce a můžem si za to úplně sami!
Sestava: Boško - Matůš, Filák L., Rösner, Smolík - Kindl M., Surovec, Fichtel, Kindl Z. - Kuriš T., Mňačko
Náhradníci: Bambuch, Filák M., Filák P., Zimek, Koleník
ČK: Fichtel