Lhotka - Fr. Lhota 0:2

Domácí začali lépe, dobře využívali svého velkého hřiště do šířky, ale lhotská defenziva pracovala spolehlivě. Postupně se hosté dostávali více do hry i když se zápas do poločasu obešel bez tutových šancí. Na domácích bylo patrné, že už v prvním poločase jim mírně docházejí síly, když začali míče spíše nakopávat vrchem.
Druhá půle patřila hostům. Lhotka se spolehla na dlouhé nákopy a do šancí se dostávala minimálně. Útočníci francovky byly podstatně rychlejší než obránci domácích a několikrát rozvrátili rychlými akcemi jejich řady. Nejdříve po pravé straně unikl Bambuch, předložil míč před branku Kurišovi a ten se trefil pod nohy padajícího gólmana. 0:1 Vzápětí vyslal do brejku Fichtel přesnou nahrávkou Kuriše a bylo vymalované. 0:2 Hráči Lhotky se vrhli do útoku, ale žádný tlak si nevypracovali. Dva závary bravurně zneškodnil bezchybný Boško. Domácí rezignovali na obranu, což Francovka nedokázala využít ani zněkolika více než stoprocetních šancí. Gólman ukázal svoji kvalitu, když chytal jednu "tvrdou" střelu hostů za druhou. :o))
Trpělivou hrou v úvodu jsme nechali domácí vyblbnůt a druhý poločas jsme je v klidu přejeli.
Sestava: Boško - Matůš, Mňačko, Rösner, Filák P. - Smolík, Filák M., Fichtel, Kindl Z. - Bambuch M., Zimek
Náhradníci: Kuriš T., Kuriš M., Pukýš
Branky: Kuriš T. 2x