Huslenky - Fr. Lhota 2:2 (0:0)

Tento zápas opět ukázal, jak je důležité míti svého Bambuška:o) Celý zápas se hrál vyrovnaný fotbal. Velké šance se střídaly na obou stranách poměrně často, přičemž první poločas měli větší gólovky domácí ve druhém hosté. Huslenky se dostaly do dvou obrovských šancí první, ale nedokázaly je proměnit. Domácí hráč sám před brankářem poslal míč těsně vedle branky a brzy na to z podobné situace poslal míč do náruče lhotského brankáře.
V úvodu druhé půle pokračovalo zahazování šancí, tentokrát větších na druhé straně. Když se ale neujala ani pěkná střela hostů do tyče udeřilo kolem 60.min. na druhé straně. Po zaváhání lhotského stopera, který malou domů, kopl hlavou tak nešťastně, že pro domácího útočníka už nebyl problém obejít gólmana a otevřít gólostroj. 1:0 Zhruba za pět minut se zdálo rozhodnuto. Zatažení míče po pravé straně, závar v malém vápně, osamocený útočník u pravé tyče (sic v ofsajdu, ale co už) k němuž se snesl míč jako na zlatém podnose. 2:0 Naštěstí pro hosty se podařilo Bambuchovi brzy snížit. Po nakopnutém míči přeloboval gólmana. 2:1 Netrvalo dlouho a Bambuch srovnal křížnou střelou z pravé strany. 2:2 Domácí po červené kartě v závěru dohrávali v deseti, ale Francovce už mnoho času na dokonalý obrat nezbylo. Oba týmy díky mnoha neproměněným šancím mohly vysoko vyhrát i prohrát, takže remíza byla poměrně spravedlivá. Nerad to přiznávám a i když je to simulant:o)), ale S Romanem nebo Bez je kur.. rozdíl! Aspoň v posledních zápasech. ( fuj, to bolelo řéct a určitě toho budu litovat už další kolo!)
Sestava: Boško - Mňačko, Filák L., Rösner, Matůš - Mikulín M., Surovec, Fichtel, Kuriš - Hrbáček, Bambuch M.
Náhradníci: Bambuch R. Filák P., Koleník, Mikulín O., Pukýš
Branky: 2x Bambuch R.