Hošťálková - Fr. Lhota 2:1 (1:1)

V posledních dvou kolech se nám vinou zranění a pracovních poviností rozpadla totálně sestava. Do Hošťálkové jsme jeli bez šesti hráčů základní sestavy, ale posíleni o dravce z dorostu:o) Zápas začal lépe pro domácí, kteří několikrát zakombinovali a už v desáté minutě šli do vedení po naprosto vymyšlené penaltě. 1:0 Pan rádoby rozhodčí Žilinský opět potvrdil svou dalekou krátkozrakost, pískne a pak přemýšlá co to bude! Hosté se poté zlepšili, převzali iniciativu a díky celoplošné kombinaci několikrát nebezpečně zahrozili. Nádherná střela Esa Peky do šíby šla bohužel od spojnice křížem ven z branky. Další šanci opět zazdil Esa, když osamocen na malém vápně hlavičkoval břuchem nedůrazně:o) Těsně před přestávkou po hrubce domácí obrany, kdy předstoper domácích zapoměl míč mezi nohama za sebou pohodlně srovnal Martin Bambuch. 1:1
Druhý poločas už tak pohledný nebyl. Obě mužstva měla větší problém sama se sebou než se soupeřem a vytvořit nějakou velkou šanci byl docela problém. Domácí opět vytěžili z minima maximum. Zadáci Lhot nedokázali odvrátit dlouhý nákop a tak se ocitl sám před brankou hráč Hošťálkové jenž nezaváhal. 2:1 Hosté se snažili o vyrovnání, ale dvě šance Číže i Kindla síť nerozvlnily. Bohužel.
Zápas jsme si docela užili, většina si zahrála s míčem častějc, než ve všech jarních kolech dohromady a ani kobinace nebyla tak tragická jak jindy. Za sebe říkám, že jsem si to užil víc než dost a fotbal mě po delší době zase bavil....... Ale to, že nám to umožnila i kvalita soupeře je věc jiná.
Sestava: Boško - Filák Michal, Rösner, Mikulín O., Matůš - Mikulín M., Surovec, Filák Míra, Kindl, Pukýš - Bambuch M.
Náhradníci: Číž, Míček