Horní Bečva - Fr. Lhota 1:3 (0:2)

Vstup do utkání vyšel Francovce excelentně. V 15min. se po faulu na Marka Kindla kopala penalta. Sám faulovaný nezaváhal. 0:1 Za deset minut se opět dostal do brejku Marek Kindl, předložil míč osamocenému Fichtelovi, který sám před gólmanem v klidu rozvlnil síť. 0:2 Domácí přidali a do poločasu byli mírně lepší, ale bez větších gólových šancí.
Druhá půle pokračovala mírnou převahou domácích. Francovka vycházející ze zabezpečené obrany žádný zvrat nepřipustila. Vypracovala si více brankových příležitostí než domácí a dočkala se pojistky z kopačky Zimka. 0:3 Po vyloučení domácího stopera bylo rozhodnuto. Domácí ještě v závěru korigovali stav z penalty. 1:3 Je třeba vyzvednout výkon našeho brankáře, který zlikvidoval tři tutovky domácích a v prvním poločase vytlačil tvrdou střelu do šíby na břevno.  I díky početné divácké kulise se zápas hrál ve výborné atmosféře, ale rozhodčí zápas absolutně nezvládal. Svými nepřesnými výroky udivoval obě mužstva, přesto a naštěstí! neovlivnil výrazně zápas ve prospěch žádného týmu.
Sestava: Boško - Mňačko, Bambuch, Rösner, Matůš - Kuriš, Filák L., Kindl M., Fichtel, Matušinec - Zimek
Branky: Kindl M. Fichtel, Zimek
Náhradníci: Filák P., Koleník, Pukýš, Smolík, Bambuch M.