Fr. Lhota - Val. Senice 3:1

Fr. Lhota - Val. Senice  3:1 - obrázek

Fr. Lhota - Val. Senice 3:1 - obrázek

Derby naplnilo očekávání, i když o nic nešlo, nikdo si nedovolil cokoli vypustit či podcenit. Francovka od začátku ovládla hru, ale nedokázala proměnit žádnou ze svých šancí. Když brankou neskončil ani samostaný únik Bambucha a především zahozená penalta Fichtlem udeřili bojovní hosté. Dlouhý vysoký míč propadl za domácího stopera ala "hledá sa noha" a z úhlu prostřelil Trochta lhotského gólmana k bližší tyči. 0:1 Francovka nepolevila a dál se snažila o vstřelení branky. Po hříchu si ale senický brankář moc nezachytal, protože většina střel šla sice do sítě, ale té záchranné, vysoko nad brankovou konstrukcí:o)
Druhý poločas nabídl opět zajímavou podívanou, ale tempo upadlo hlavně díky poléhajícím hostům, kteří se soustředili na udržení jednobrankového vedení. V jediné větší šanci hosty zastavil ofsajd osamoceného Sucháčka. Francovka své úsilí dokázala přetavit v branku kolem 75min. když Bambuch Roman obešel vše i brankáře a do prázdné srovnal stav. 1:1 Největší šanci pak spálil Lukin Filák, který z hranice pencky nedokázal trefit prázdnou branku a poslal míč vedle tyčky. Když už to vypadalo pro domácí špatně přišel v 90min. závar před brankářem, gólová hlavička Rösnera, kterou z brankové čáry rukou vyrazil stoper Senice. Následovala červená a penalta. K té se opět postavil Fichtel, ale tentokrát nezaváhal a poslal domácí do vedení. 2:1 Další balon do velkého vápna úmyslně rukou srazil Kuriš M. Opět červená, penaltu proměnil Bambuch a byl konec. 3:1
Po závěrečném hvizdu propukly oslavy s předáváním Okresního "stenlikapu" . A to co následovalo už je převážně nepublikovatelné a stejně si z toho skoro nic nepamatuju. Nicméně od páté hodiny ranní jsem už spal v ložnici, takže obyváková story tentokrát nebyla :o))))))))))))))))))))
Branky: 2x Bambuch R., Fichtel
Sestava: Koleník (45.min Boško) - Mňačko, Filák L., Rösner, Matůš - Kindl, Surovec, Fichtel, Kuriš (70.min Pukýš) - Bambuch R., Bambuch M. (45.min Mikulín O.)
19.06.2011 19:59:08
Criss11
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one