Fr. Lhota - Ratiboř 6:2 (2:0)

První poločas se hrál vyrovnaný otevřený fotbal, se spoustou šancí a hlavně plný nepřesností. Ale co byste chtěli? Liga mistrů je ve středu, my hrajem okresní přebor! Snažili jsme se na 100% což nám přineslo vedení po rychlých akcích z křídla a střílených centrech. První zakončoval Smolík, druhou akci zakončil Zimek. 2:0 Závěr první půle nám moc nevyšel a po několika zkažených kombinacích v obraně jsme umožnili několik šancí Ratiboře. Ti je naštěstí nevyužili.
Po přestávce jsme po zaváhání v obraně zdramatizovali průběh utkání. Po dvou neodpískaných faulech jsme přestali trochu hrát, čehož hosté využili k dlouhému nákopu do naší dvacítky a osamocený Blizňák v klidu zakončil. 2:1 Naštěstí z první akce po rozehrávce zvýšil střelou k tyči Zimek. 3:1 Brzy na to po rohovém kopu hlavičkou zavěsil od tyče Bambuch. 4:1 Z penalty upravil Mara Kindl 5:1 Opět se dostali ke slovu hosté, když po zpětné přihrávce do dvacítky střílel od břevna do branky Olšák. 5:2 Tečku za utkáním znamenala druhá branka Marka Kindla. 6:2 Diváci se bavili, vuvuzely trůbily a zima bude veselá......lálálá......
Sestava: Boško - Filák L., Bambuch, Rösner, Matůš - Smolík, Surovec, Fichtel, Kuriš - Kindl M., Zimek
Náhradníci: Bambuch M., Kindl Z., Pukýš, Koleník
Branky: Zimek 2x, Kindl M. 2x, Smolík, Bambuch