Fr. Lhota - Prostř. Bečva 2:2

Nepříliš pohledný zápas hraný za silného točícího se větru rozhodčí ve druhé půli totálně nezvládl a hrubě ovlivnil jeho průběh! V úvodu asi chtěl nechat hru plynout bez přerušování, ale to se mu brzy vymstilo a v dalších fázích hry nestíhal tahat jeden žlutý kartonek za druhým. Především hosté hráli na hranici rizika vyloučení a od pohromy je chránil jenom sudí! Hosté po celý zápas dobře bránili, ale v útoku nepředvedli téměř nic. Přesto se ujali vedení po rohovém kopu, když po několika odrazech míč dokopl do branky hostující hráč. Několik minut na to odpověděli domácí taky z rohového kopu, který proměnil hlavoramenem Bambuch. 1:1 Domácí ovládali hru po celý zápas, nicméně si nedokázali vypracovat žádnou velkou šanci a tak přišel trest v podobě jednoho brejku po dlouhém nákopu a vymyšlené penaltě!! 1:2 Snad z prvního útoku po rozehrávce dokázali domácí po hezké a rychlé kombinaci vyrovnat, když míč se štěstím dopravil do sítě Hrbáček. Pak se po druhé žluté odebral do sprch hostující bek. Následně ovšem mohl jít do sprch domácí Fichtel za oplácení a brzy na to ho měl následovat další hostující hráč za další žlutou, ale pán v černém neměl dost odvahy pískat a ještě hostům odpustil dvě ruky ve vápně, z toho jednu více než evidentní!! Závěrečný tlak Francovky branku nepřinesl, takže Bečvy vytěžily z minima maximum a odváží se bodík za remízu.
Sestava: Boško - Filák L., Bambuch, Rösner, Matůš - Kindl, Surovec, Fichtel, Kuriš - Zimek, Hrbáček
Náhradnící: Filák P., Mikulín, Mňačko, Pukýš
Branky: Bambuch, Hrbáček