Fr. Lhota - Prlov 4:2

Po pomalejším začátku jsme postupem času získali převahu, která nám brzy přinesla vedení. Po levé straně unikl Rosťa Smolík a přesnou nahrávkou pod sebe našel nabíhajícího Zimka. 1:0 Netrvalo dlouho, když křížný nákop uťal na dvacítce hostující obránce, míč doputoval k osamocenému Zimkovi, ten dělovkou nenechal nikoho na pochybách, kdože je ten najlepčí bomber ze Lhot! 2:0 Naše hra začala postupně ztrácet tempo, ale do poločasu se nic zajímavého nestalo.
Zato druhá půle byla jako vystřižená z natáčení nového seriálu "Okresní:přebor". Úroveň fotbalu klesla zhruba do čtvrté třídy, ale zajímavostí předčila i Ligu mistrů. Notně se o to přičinil rozhodčí svými podivuhodnými výroky. Po rohovém kopu snížil hlavou Sochora. 2:1 Dobře načasovaný střídáním, zakročil trenér a jak už jsme zvyklí:o), první doteky s míčem přetavil v branku Bambuch. 3:1 Nedůraz před domácím vápnem využil k hezkému pádu u branky prlovský útočník. Penalta. 3:2.  Za několik minut podobná situace na opačné straně. Taky penalta. Ovšem Oťas si říkal, že dvě branky stačíja:o) Naštěstí kýženou pojistku přidal Lukáš Filák, krásnou šajtlí do šíby. 4:2 Utkání se už poté dohrálo v klídečku. Toto vítězství bylo spíše z těch utrpěných..... Ale tentokrát se nečervenilo! To je moc hezké.
Sestava: Koleník - Matůš, Mňačko, Filák L., Filák P. - Smolík, Surovec, Kindl Z., Pukýš - Zimek, Kuriš T.
Náhradníci: Filák Michal, Filák Míra, Kuriš M., Bambuch, Boško (ale už tu máme trochu přeFilákováno!):o)
Branky: Zimek 2x, Bambuch, Filák L.