Fr. Lhota - Lhotka n. B. 2:1

Předvelikonoční utkání nepřineslo žádnou závratnou podívanou. Oba týmy se po celý zápas spoléhaly především na dlouhé nakopávané míče, čemuž ovšem notně přispěl i terén, který pěkné hře určitě nepřidával. První poločas se hrál vyrovnaný fotbal. Obě mužstva si dokázaly vypracovat šance (moc jich ovšem nebylo), ale když hosté spálili i samostatný únik po chybě domácí obrany, která pouštěla míč na brankáře, šlo se do šaten za bezbrankového stavu.
Francovka začala druhou půli podstatně aktivněji zatlačila soupeře na jeho polovinu a dvěma rychlými góly Bambucha rozhodla utkání. Při první brance tečoval střílený trestný kop do protipohybu brankáře. Druhý padl po somostatném uvolnění a křížné střele k tyči. 2:0  Francovka chtěnechtě polevila, hosté se dostali do tlaku, ze kterého vytěžili snížení na 2:1. Po centru do dvacítky se nejlépe zorientoval u značky pokutového kopu hostující útočník a dokopl poskakující míč do branky. V úplném závěru už Francovka dokázala udržet míč v bezpečné vzdálenosti od své branky a vyrovnání nepřipustila. Individuální výkony byly chabé, ale součet jako mančaft nebyl nejhorší. Pochválit se snad dá jenom Bambušek za vstřelené branky a Rado, který nás podržel v důležitých momentech.
Boško - Mňačko, Bambuch, Rösner, Matůš - Filák L., Surovec, Fichtel, Kindl - Hrbáček, Kuriš
Náhradníci: Filák P., Koleník, Mikulín M., Mikulín O., Pukýš
Branky: 2x Bambuch