Fr. Lhota - Kateřinice B 5:2 (1:1)

Hosté byli po celý první poločas lepším týmem. Díky lepší kombinaci měli častěji míč na kopačkách, ale šancí bylo na obou stranách poskrovnu. Přestože se domácí herně trápili, ujali se vedení po proměněném pokutovém kopu Fichtelem. 1:0 Hosté dokázali v závěru první půle srovnat po rychlém úniku z pravé strany a následné narážečce ve velkém vápně zakončoval osamocený hráč. 1:1
Druhý poločas začal stejně jako skončil první, brankou Kateřinic. Z prvního rohového kopu rozehraného na krátko, se lhocká obrana nedokázala vypořádat s odraženým míčem na malém vápně, který dopravil do sítě s pomocí tyče záložník hostů. 1:2 Naštěstí pro domácí se vzápětí po samostatném průniku a střele do protipohybu brankáře prosadil Kindl M. 2:2 Z další akce se řítil na branku Zimek a podél brankáře dokonal obrat. 3:2 Hosté poté trochu netakticky vrhli své síly do útoku a přestali brát zřetel na defenzívu. Několik rychlých protiútoků do otevřené obrany hostů znichž dva skončily opět v síti a bylo rozhodnuto. Hrálo se nahoru dolů a konečně se zahřálo i prokřehlé publikum. Zápas dvou rozdílných poločasů skončil triumfem domácích.
Sestava: Koleník - Matůš, Bambuch, Rösner, Filák P. - Filák L., Surovec, Fichtel, Kindl M. - Zimek, Kuriš
Náhradníci: Boško, Hrbáček, Matušinec, Mňačko, Pukýš
Branky: Fichtel, Zimek, Kindl M., Hrbáček, Bambuch M.