Fr. Lhota - Huslenky 3:2

Tradičně bojovné utkání hrané na těžkém terénu za vytrvalého deště přilákalo početné publikum, které se určitě nenudilo. Domácí začali tlakem, jenž vyústil v pokutový kop. Fichtel 1:0 Hosté ze své první akce v zápětí srovnali. Trestný kop do velkého vápna zužitkoval obloučkem křížem branky hostující hráč. 1:1 Poté se do poločasu hrál vyrovnaný zápas. Za zmínku stojí dělovka Huslenek, jež vyrazil brankář Francovky hlavou a byl nucen o poločase střídat. (naštěstí máme dva výborné gólmany!)
Huslenky se v druhé půli ujaly vedení po zaváhání lhotské obrany, která nechala zpracovat, otočit se s míčem i vystřelit záložníka hostů. 1:2 Brzy na to se zdálo rozhodnuté, když se za druhou žlutou začervenil Smolík. Domácí zabojovali a i v deseti dokázali vyrovnat. Nejdříve nastřelili břevno a z další akce z levé strany prostřelil brankáře Kindl. 2:2 Při konci se červenilo i u hostů. A v úplném závěru proměnil přísně nařízenou penaltu Fichtel. 3:2 Po vyrovnaném zápase jsme byli šťastnější.
Sestava: Boško - Filák L., Mňačko, Rösner, Matůš - Smolík, Surovec, Fichtel, Kindl Z. - Zimek, Kuriš
Náhradníci: Pukýš, Filák P., Kuriš, Bambuch, Koleník
Branky: Fichtel 2x, Kindl Z.