Vsetín - Fr. Lhota 4:1

Přesně jak jsme čekali, minulý týden doma 18 lidí, venku ve 12 lidech, z toho jeden, který o půlce musel jet hrát za dorost.... Nezbývalo než doufat, že se nikdo nezraní. Ale zranil. Už v první půli začal kulhat Matůš (asi natažený sval ) a celý druhý poločas poskakoval jak potrefený osel po jedné noze:o)
První roh Vsetína, hlavička Plška a 1:0. Hra byla po té vyrovnaná, občas jsme dokonce soupeře na chvilku i zatlačili, ale oba brankáři byli téměř bez práce. Poslední minuta první půle, křížná střela pod břevno. 2:0
Druhá půle obraz hry příliš nezměnila, pouze domácí víc kontrolovali hru. Po zbytečném faulu následovala penalta 3:0. Poté výborně hrající Zdeněk Kindl st. snížil lobem přes padajícího gólmana. 3:1 Ještě jsme stihli nastřelit tyčku a inkasovat závěrečnou branku po nedůrazu před vlastní brankou 4:1 A hurá do sprch. Početné lhotské fandy jsme příliš nepotěšili. Tož snad příště.
Sestava: Juřička - Matůš, Filák L. (Kindl Z. ml.), Rösner, Brlica - Kuriš, Kindl M., Kindl Z. st., Matušinec - Mňačko, Šuta (druhý poločas přeházen úplně jinak)
Branka: Kindl Zdeněk st.