Střítež - Fr. Lhota 3:3

Střítež - Fr. Lhota 3:3 - obrázek

Horní řada z leva: Tůba, Trůba, Trůba, Trůba, Trůba, Trůba, Trůba, Trůba

Dolní řada z leva: Tůba, Trůba, Trůba, Trůba, Trůba, Trůba, Trůba, Trůba
Úvod utkání se vyznačoval vzájemným oťukáváním, které ukončil Luděk Matušinec první brankou. Přesprintoval protihráče a sám před gólmanem se nemýlil. 0:1 Zachvíli na to předvedl úchvatné sólo Kindl a  z úhlu zakončil k bližší tyči. 0:2 Do poločasu zvýšil vedení ještě Naiser, osamocený zpracoval na penaltě míč a nekompromisně zavěsil. Je třeba vyzdvihnout výkon Mňačka, jenž hrající v životní formě, kdy pro něho nebyl žádný balón ztracený si užíval po  delší době pocitu být rychlejší jak obránci :o))
Vstup do druhé půle nám tradičně nevyšel. Trestný kop zpoza půlky dopadající do dvacítky nikoho ze lhotských zadáků nezajímal a neatakovaný útočník hlavou přehodil gólmana stojícího na půli cesty. 1:3 Minutu na to střela z poměrně velké vzdálenosti zapadla za naši tyčku. 2:3 Hra se poté stabilizovala a vyrovnaný zápas směřoval ke zdárnému konci. Přišla ovšem 83min., lehký centr do dvacítky Matůš podskočil a nejmenší chlap na hřišti hlavou srovnal! 3:3 (chlapi sorry) Pak ještě Oťas zazdil dvě tutovky a body v pr...... Zápas jsme odmakali a z tohoto pohledu můžeme být spokojeni.
sestava: Boško - Matůš, Pukýš, Rösner, Mikulín - Kindl, Naiser, Surovec, Matušinec - Mňačko, Smolík
náhradníci: Zimek, Brlica, Kindl
Branky: Matušinec, Kindl, Naiser