Ratiboř - Fr. Lhota 3:1

Ratiboř vs. Lhoty 3:1 - obrázek

Utkání vyšlo lépe domácím, po většinu zápasu byli o něco aktivnější i když mnoho brankových příležitostí utkání nenabídlo. Nejdříve po rychlém přechodu hřiště a centru do dvacítky otevřel Ratiboř skóre. 1:0 Do poločasu se nám podařilo vyrovnat po důrazu Oty Zimka v malém vápně, když dorazil střelu Zdeňka Surovca. 1:1
V úvodu druhé půle nás Ratiboř zamkl před naší brankou, což vyústilo v nepříliš prudkou střelu-padáček přes povysunutého Rada. 2:1 Po dalším závaru před naší brankou vznikla TrmaVrma a bylo rozhodnuto. 3:1 Domácí se zatáhli, my jsme se dostali do planého tlaku bez šancí a času už moc nezbývalo......
Sestava: Boško - Matůš, Mňačko, Rösner, Pukýš - Naiser, Surovec, Kindl M., Filák - Kuriš T., Zimek
Náhradníci: Kuriš M., Kindl Z. ml.
Góly: Zimek