Liptál - Fr. Lhota 1:2

První jarní utkání nám herně nevyšlo dle představ, ale díky produktivnímu závěru jsme si odvezli všechny body. První půli s větrem v zádech jsme měli malou územní převahu. Tuto výhodu jsme však nedokázali nijak využít ani si vypracovat nějakou velkou šanci. Spíše domácí občas zahrozili nebezpečným protiútokem. Byla to naprosto nevzhledná čabanica nakopávaných míčů bez vyložených šancí.
Druhá půle nepřinesla žádnou zásadní změnu, pouze vítr do plachet domácím. To se projevilo u první branky. Dlouhý výkop gólmana, pokus lhotského stopera o malou domů hlavou a zakončení útočníka lobem. 1:0 Ke smůle Liptálu nás až tato branka trochu probudila. Byla patrná snaha hrát míč častěji po zemi (dokonce se to párkrát i podařilo:o)) Střídající hráči přinesli živou vodu a zařídili obrat v utkání střelami Šuty a Kuriše.
Remízové utkání se všemi atributy horské ligy........
Sestava: Boško - Filák M., Pukýš, Rösner, Matůš - Kindl Z. st., Surovec, Kindl. M., Naiser - Zimek, Mňačko
Střídající: Šuta, Kuriš, Smolík, Kindl Z. ml.
Branky: Šuta, Kuriš