Lhotka n.B. - Fr. Lhota 2:1

První půle se odehrála kupodivu za slunečného počasí na velmi kvalitním trávníku, údajně největšího hřiště v okrese. Domácí od prvních minut ovládli hru a neustále hrozili po rychlých kombinačních akcích, kdy dokonale využívali rozměry svého hřiště. Většina akcí se odehrála po křídle a následné přihrávce do velkého vápna. Několikrát nás rozebrali tak, že jsme měli kolotoč zadarmo. Domácí tlak zužitkovali ve vedení 2:0
Druhý poločas hraný za mírného deště vyzněl o něco lépe. Hra byla vyrovnaná, přesto to byli domácí, kteří měli více šancí, ale branku se jim vsítit už nepodařilo. Několik šancí jsme si dokázali vypracovat i my. Jednu z nich zužitkoval Matušinec. Dlouhý míč za obranu dosprintoval, přetlačil obránce a pod padajícím gólmanem utkání zdramatizoval. 2:1 Zápas nám nevyšel a body byly podstaně vzdálenější, než by skóre napovídalo. Snad kdyby pršelo od začátku, ale i tak by to musela být jedině živá voda......
Sestava: Boško - Matůš, Pukýš, Rösner, Brlica - Kindl M., Surovec, Kindl Z.st., Smolík - Bambuch, Kuriš
Náhradníci: Matušinec, Kindl Z.ml., Mňačko
Branka: Matušinec