Kateřinice B - Fr. Lhota 1:2

Utkání hrané na těžkém terénu nabídlo zajímavý fotbal s velkým množstvím zahozených šancí. První poločas měli domácí častěji míč na kopačkách a vytvořili si mírnou územní převahu. Hosté se spoléhali na rychlé brejky, které ovšem nedokázali proměnit. Domácí brankář se překonával a vynikl především při dvou samostatných únicích Oty Zimka.
Druhý poločas začaly Kateřinice brankou, kdy domácí útočník sám před brakářem nezaváhal. 1:0 Poté domácí značně polevili a pustili Francovku do tlaku. Po dalším Oťasově úniku naštěstí dorazil míč do sítě Zdeněk Kindl st. 1:1  Další rychlý kontr zakončil Tomáš Kuriš, když  z úhlu prostřelil gólmana a bylo vymalované! 1:2 V závěru si domácí vytvořili tlak, ale dlouhé nakopávané míče ke gólu nevedly. Šancí jsme měli podstatně více než domácí, takže zasloužené vítězství. A to nás bylo jedenáct..........
Sestava: Boško - Kuriš M., Matůš, Rösner, Pukýš - Naiser, Kindl Z., Kindl M., Kindl Z. - Zimek, Kuriš T.
Náhradníci: leda tak Martin Trchalík :o)
Branky: Kindl Z. st., Kuriš T.