Jablůnka - Fr. Lhota 2:1

Do první branky se hrál vyrovnaný zápas. Kolem 15min. kopali domácí trestný kop, ten nikým netečován proletěl vápnem a zapadl k zadní tyči. 1:0 Jablůnka vsadila hru "na jistotu" a umožnila Francovce převzít otěže utkání. Hosté začali hrát míč po zemi a kombinace jim vycházela na jedničku. Přesto nějvětší šanci první půle měli domácí. Po ztrátě míče hostů uprostřed pole nedokázali zužitovat svůj brejk dva na jednoho. V závěru poločasu pro změnu zaváhal Mňačko, když po chybě brankáře nedokázal skórovat do odkryté branky.
Druhá půle nabídla stejný obraz hry. Hosté lépe kombinovali a domácí se spoléhali spíše na nakopávané míče.  V úvodu půle neproměnil nařízenou penaltu proti Jablůnce Zimek, přičemž na druhé straně stejnou výhodu domácím naštěstí:o) rozhodčí upřel. Po druhé hrubce gólmana se přesto hosté dočkali vyrovnání po dorážce Mňačka. 1:1 Brzy na to zaváhala defenziva Lhot u hranice velkého vápna, nešťastně odražený míč k vlastní brance, převzal útočník Jablůnky a nezištně předložil na úroveň značky pokutového kopu, kde další osamocený hráč nedal Boškovi šanci. 2:1 Planý tlak Francovky v závěru už změnu stavu nepřinesl. S herním projevem můžeme být maximálně spokojeni, ale .........
A děkujeme dorostencům za výkonnou výpomoc.
Sestava: Boško - Matůš, Filák L., Rösner, Pukýš - Naiser, Kindl Z., Filák M., Šuta - Mňačko, Zimek
Střídající: Kuriš, Bambuch, Filák P.
Branka: Mňačko