Huslenky - Fr. Lhota 1:2

Kožené slunce. Jinak se nedělní podívaná nedá nazvat. Přestože hlavní hřiště jevilo známky naprosté připravenosti, kdy po každé letní bouřce je mokré víc,  zvolili domácí za dějiště utkání kravský pasínek, pardon náhradní hřiště. Tento tah se jim ovšem zle nevyplatil. V první půli byly Huslenky lepším celkem. Několik jejich akcí zhatil terén, čehož vrcholem byla střela z hranice pokutového kopu, která proklouzla pod padajícím brankářem a zastavila se těsně před brankovou čarou ve velké kaluži vody! I přes tuto smůlu se domácí dokázali ujmout vedení hlavičkou, po nedůrazu lhotské obrany na hranici malého vápna. 1:0 Francovka se do žádné vážnější šance ani zajímavé střely nedokázala za první poločas dostat. Jinak byla hra vyrovnaná a občasné minely obou celků bavily diváky.
Druhý poločas začaly Huslenky fyzicky ochabovat, hosté se stále častěji dostávali do zakončení a vytvářeli si postupem času zvětšující se tlak. Do sedla je dostal "nepovedený" :o) centr Kindla křížem do šibenice. 1:1 Poté důrazný Brlica vyprovokoval domácího stopera, jenž za oplácení a druhou žlutou odešel do sprch. Hru proti deseti Lhocané brzy zužitkovali. Dlouhý pas za obranu doběhl Matušinec a na podruhé (poté co se míč opět zastavil ve vodě) dopravil míč do prázdné branky. 1:2 Z Luďka se stává gólové eso! Následovalo několik zazděných lhotských akcí a strach o výsledek u dvou závěrečných centrů z trestných kopů letících před Boška. Jsou to těžce vybojované tři body z nepohledného utkání.
Sestava: Boško - Matůš, Filák, Rösner, Pukýš - Kindl Z., Surovec, Kindl M., Naiser - Mňačko, Brlica
Náhradníci: Matušinec
Branky: Kindl Z., Matušinec