Fr. Lhota - Vsetín B 2:3

Hosté začali utkání aktivněji, kdy se už v 8min. ujali vedení. Rychle rozehraný trestňák dokonale zaskočil Lhotskou obranu a osamocený útočník v pokutovém území otevřel účet. 0:1 Především ve vzdušném prostoru dominující hosté přidali brzy druhou branku. V 15min. vrátil Plšek vysoký míč hlavou před branku a osamocený vsetínský hráč už neměl problém zvýšit. 0:2 Hosty tento stav uspokojil, což stačilo domácím aby hru vyrovnali a postupem času získali i mírnou převahu. Ta vyústila ještě do poločasu ve vyrovnání, po dvou střelách Oty Zimka. 2:2
Druhý poločas se hrál otevřený fotbal, který se musel líbit. Šance na obou stranách zůstaly nevyužity (škoda toho krtka co vykopl Oťas) a když už se zdálo rozhodnuto o dělbě bodů, udeřil v poslední minutě vsetínský Hajda po nadýchaném centru. 2:3
Až na ten začátek, jsme předvedli velmi dobrý výkon a všichni makali na 100%. Ale ani to někdy na body nestačí :o(
sestava: Boško - Filák M., Pukýš, Rösner, Matůš - Kindl Z. st., Surovec, Kindl M., Smolík - Mňačko, Zimek
Náhradníci: Šuta, Naiser, Kindl Z. ml.
Branky: Zimek 2x