Fr. Lhota - Ratiboř 2:6

Náš herní projev se stal už opravdu otázkou pro psychologa. V pátek místo tréninku si za ním uděláme výlet, protože fšecko je to v našich květákoch!........................
Zápas pro nás nezačal dobře a po proměněném pokutovém kopu se hosté ujali vedení 0:1 Z prvního útoku po rozehrávce zahrával trestný kop Zdeněk Kindl.  Za brankovou čáru vyražený míč dopravil Surovec. 1:1 Obrat výsledku zařídil lobem Naiser. 2:1 Do poločasu jsme hosty k ničemu nepustili a mohli vedení navýšit, ale proti byl i sudca který hostům odpustil jasnou ruku před brankou.
Druhý poločas jsme začali dobře vypracovali si dvě loženky, ale gólman Raťáku byl pozorný. Pak se na trávník snesla noční můra z Elm Street!  Kolem 60min. po dlouhém nákopu a zaváhání našeho gólmana přišlo vyrovnání 2:2. Po té jsme zbytečně hru přitvrdili a začali zbytečně faulovat. Důsledkem toho byla červená karta pro Naisera.  V deseti jsme vzdorovali asi tak 60 vteřin! než neatakovaný útočník po rohovém kopu hlavou posunul hosty ke třem bodům. 2:3 Pak už lhotské ovce na porážce pouze tahaly míč ze sítě. 2:6
Proč dokážeme soupeře 60min přehrávat a pak zkolabovat? Kdoví ať napoví. Občas se to podaří každému, pouze nám skoro každý týden.
Jinak hezká neděle, sluníčko atd. :o)
Sestava: Boško - Matůš, Pukýš, Rösner, Brlica - Kindl Z. st., Surovec, Naiser, Matušinec - Mňačko, Kindl M.
Náhradníci: Kuriš, Kindl Z. ml.
Branky: Surovec, Naiser