Fr. Lhota - Prlov 2:1

Úvod zápasu nás zastihl ještě spící a prvních 10-15min. byli hosté lepším celkem. Postupně jsme se ale rozehráli a začali si vytvářet mírnou převahu. První branku vsítil Marek Kindl levou nohou, když mířil přesně křížem branky. 1:0
Druhý poločas přinesl podobný obraz jako první. Po jednom z rohů hlavičkoval osamocený Sochora do šibenice, kde stál připravený Puky a krásným reflexivním zákrokem vyškrábl míč nad bránu. Následovala červená a penalta. 1:1 Až po této brance jsem začali bojovat na plno, zatím co hosté notně polevili. To se jim několik minut před koncem stalo osudným, když vítěznou branku vsítil historicky nejlepší střelec Francovky Ota Zimek.
Uktání ve kterém o nic nešlo, podle očekávání nenabídlo nic extra, ale vítězství v deseti se počítá.
Sestava: Boško - Filák, Matůš, Rösner, Pukýš - Kindl M., Surovec, Smolík, Kindl Z.st. - Zimek, Mňačko
Střídající: Kindl Z.ml., Kuriš M., Naiser