Fr. Lhota - Liptál 4:3

Většinu utkání jsme byli herně o něco lepší, přesto jsme prohrávali už 0:2. Bojovným výkonem především v závěru utkání, jsme urvali, proti dobře hrajícímu Liptálu, tři body. Od začátku byla patrná naše snaha porvat se o výsledek a i proto jsme se před branku hostí dostávali častěji. Kolem 25min. dostal Jara Naiser loktem do šišky a s podezřením na zlomený nos odjel do nemocnice ( podle posledních informací zlomený není, má jen lehce promodralý úsměv a nos trošku do strany :o) ). V první lize by si autor zásahu asi chvilku nezahrál (viz. případ Švancara, ale co už v okrese). Hosté se poté ujali vedení střelou z dálky 0:1 a šlo se do šaten.
Úvod drůhé půle nám opět utekl. Díky důrazu před naší brankou se po dorážce vyražené střely dostali do vedení 0:2 Naštěstí vzápětí na to, z přísně nařízeného trestného kopu, snížil Zdeňa Kindl ranou do šíby. 1:2 Liptál se zatáhl a soustředil se na udržení vedení. Srovnání zařídil Mňačko a dokonalý obrat vypracoval opět Zdeňa Kindlovic ranou v pádu pro změnu do druhé šibenice. 3:2 Liptál ovšem zbraně nesložil a po centru vyrovnal neobsazený záložník hlavou. 3:3 Ale v euforii bojující Lhocané dokázali ještě v závěru po dlouhém nákopu a dorážce Rösnera dát vítězný gól! 4:3 (pro Recu to byl premiérový gól mezi námi děvč......eh vlastně muži) Pojistkou z pokutovém kopu ovšem domácí pohrdli. A tak se při několika hlavičkách soupeře třepali o tři bodíky až do závěrečného hvizdu sudího. Snad jsme tím přispěli k veselejšímu průběhu pouťových oslav..........
Sestava: Juřička - Pukýš, Filák, Matůš, Rösner - Kindl Z, Surovec, Kindl M., Naiser - Mňačko, Šuta
Náhradníci: Brlica, Bělíček, Kindl Z., Matušinec, Smolík (a ještě na další nezbyl dres, tož to sa opravdu děje neco divného a příště venku nás bude tak jedenáct, což?)
Branky: Kindl Zdeněk 2x, Mňačko, Rösner
06.09.2009 15:47:17
Criss11
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one