Fr. Lhota - Lhotka 4:1

Po dlouhých čtyrech kolech jsme okusili chuť vítězství. Chutná dobře!
Od začátku utkání byla na domácích vidět větší bojovnost i nasazení. To se projevilo ve většině vyhraných soubojů, kupodivu i hlavičkových:o) Hosté zápas víceméně odflágali vzduchem. Po rychlé kombinaci na jeden dotek se uvolnil Mňačko na hranici dvacítky a nekompromisní ranou se míč došůlál za tyčku. 1:0 Do poločasu zvýšil se štěstím střelou přes padajícího gólmana Marek Kindl. 2:0
V druhé půli hosté rezignovali na obranu a umožnili Francovce jednu útočnou vlnu za druhou. Po několika neproměněných šancích nakonec přišli dvě gólové pojistky z kopaček  Zdeňka Kindla st. a Mňačka. 4:0 Především Martinova nádherná bomba do šibenice roztleskala přihlížející diváky. V závěru se dočkali čestného úspěchu i hosté, když po nedůrazu ve velkém vápně využil zaváhání obrany hostující útočník. 4:1
Sestava: Boško - Matůš, Filák L., Rösner, Smolík - Kindl Z.st., Surovec, Kindl M., Naiser - Zimek, Mňačko
Náhradníci: Filák M., Pukýš, Šuta, Kindl Z.ml., Kuriš T.
Branky: 2x Mňačko, Kindl M., Kindl Z.st.