Fr. Lhota - Kateřinice B 2:1

Kateřinice byly fotbalovější, míč měly na kopačkách častěji, ale jejich snaha hrát za každou cenu po zemi končila daleko před velkým vápnem domácích.  Ti se podstatně jednodušší hrou dostávali do zakončení daleko častěji. Několik zazděných šancí na straně domácích a pár nepřesných zakončení hostů změnu stavu v první půli nepřineslo.
Druhá půle začala v podobném duchu. Francovce se ovšem podařilo několikrát zatlačit hosty do jejich dvacítky a z následných závarů vytěžit vedení 2:0 Nejprve se nejlépe zorientoval Šuta a křížnou střelou k tyči překonal brankáře. Brzy na to se po velkém závaru, vyražení míče brankářem a dorážce do břevna, ujalo doražení míče M. Kindlem. 2:0 Až tento stav probudil hosty k větší aktivitě. Začali míč hrát podstatně rychleji od nohy a občas i nakopávat, což jim přineslo mírný tlak. Po jedné střele se k dorážce dostal útočník Kateřinic, ale branka mu nebyla uznána pro postavení mimo hru. Pak se z trestného kopu trefil od břevna Zbranek. 2:1 A tentýž hráč v úplném závěru pohrdl vyrovnáním, když sám před brankářem nedokázal přesně zakončit. Zajímavé utkání nakonec i díky štěstí přineslo poslední podzimní body domácím.
Sestava: Boško - Matůš, Filák, Rösner, Pukýš - Kindl Z., Surovec, Kindl M., Šuta - Bambuch, Mňačko
Náhradníci: Brlica, Matušinec
Branky: Šuta, Kindl M.