Fr. Lhota - Huslenky 3:2

Začátek utkání domácím vyšel nad očekávání. Trestný kop Marka Kindla z levé strany nečekaně zapadl křížem do šibenice. 1:0  Po jednom z rychlých kontrů přilétl centr na malé vápno, který si srazil do vlastní sítě hostující obránce. 2:0 Francovku tento stav uspokojil, vytratilo se nasazení a Huslenky ovládly hru. Nejprve po zbytečné ztrátě míče před pokutovým územím a rychlé kombinaci soupeře skóroval osamocený Labaj 2:1. V závěru poločasu zakroutil trestňák k tyči Pisklák a bylo srovnáno. 2:2
Druhý poločas se hrál vyrovnaný zápas do doby, než se nechal vyloučit po druhé žluté hostující stoper. Výhodu jednoho muže v poli naštěstí brzy zužitkoval hlavičkou Zimek. 3:2
Následně srovnal síly na hřišti Oťas za zakopnutí míče a druhé žluté. Hosté ovšem neponechali nic náhodě a další dva se šli spršit předčasně, taky po druhých žlutých. Ke své smůle Huslenky v závěru nedokázaly proměnit pokutový kop a proto odjely bez bodu.
Velmi zajímavé utkání s méně pohledným fotbalem pobavilo stejně dobře jako večer Rusáci:o)