Fr. Lhota - Horní Bečva 4:1

Hosté zaskočili Francovku hned v úvodu. Kolem 5min. se po nepovedené malé domů ujali vedení 0:1 Domácí poté přidali a několikrát zatlačili hosty před jejich branku.  Díky silnému větru se ovšem hosté vždy lehce vymanili dlouhým odkopem, který tentokrát vcelku spolehlivě pracující obrana Francovky odvracela v klídečku. Mírný tlak domácích do poločasu vyústil ve vyrovnávací branku Mňačka. Ten křížnou střelou na zadní tyč překonal jinak výborného gólmana Bečvy. 1:1
V druhé půli si Lhocané, i s podporou západního proudění, vytvořili větší tlak, který dokázali zužitkovat dvěma brankami Mňačka a jednou Bambucha. 4:1 Obrana Bečvy domácím situaci značně ulehčila, když si nedokázala poradit s dlouhými míči (např. výkop brankáře doputoval beze změny směru až do dvacítky, kde ho sám před gólmanem lehce proměnil Mňačko) . Další obrovské šance většinou skončili na spolehlivém brankáři Bečvy. Až na jednu pětiminutovku, kdy nás soupeř dostal pod obrovský tlak a vypracoval si jednu loženku, kterou ovšem proměnit nedokázal, byl Boško bez vážné práce. Tříbodový cíl splněn a tak snad pomalu odplouváme ze sestupových vod.........
Sestava: Boško - Matůš, Filák, Rösner, Pukýš - Naiser, Surovec, Kindl Z.st., Šuta - Mňačko, Kuriš
Náhradníci: Bambuch, Brlica, Matušinec, Kindl Z.ml.
Branky: Mňačko 3x, Bambuch