Vsetín B - Fr. Lhota 2:1

Vstup do utkání vyšel Lhocanům lépe a prvních 20min. byli lepším týmem. Vypracovali si i několik příležitostí k ohrožení vsetínské branky. Především se prosazoval na pravé straně Brlica a výbornými centry hledal své spoluhráče. Po jednom z nich, se ocitl před gólmanem Zdenek Kindl st., ale míč mu při zpracování odskočil a do branky ho už nestačil usměrnit. Domácí poté hru vyrovnali a převzali otěže utkání do svých rukou. Při rohovém kopu zužitkovali svou výškovou převahu a hlavičkou Hromady se ujali vedení 1:0. Francovka se dostala pod tlak a při jednom ze závarů, kdy se lhotské obraně nepodařilo míč odkopnout z malého vápna, se opět hlavičkou prosadil Blažek. 2:0 Za tohoto stavu se šlo do kabin.
Francovka začala druhou půli s větší nasazením a snahou o vyrovnání. Domácí však s přehledem všechny akce hostů zastavovali daleko od své branky. Lhoty se pokusily změnit vývoj dvojitým střídáním, ale to se jim stalo osudným. Několik minut po tomto střídání se zranil Bambuch a nemaje třetího náhradníka musela Francovka dohrávat v 10 lidech. I přes to se hostům podařilo snížit z trestného kopu Zimkem. 2:1 Bohužel k ohrožení vsetínské branky občas Lhocanům zabraňoval svými výroky i sudí Jelínek. Definitivní konec snahy tak nastal po vyloučení Zimka, který šel do sprch po dvou žlutých kartách. Zápas se poté už jen dochodil. Domácí spokojeni s výsledkem, hosté v devíti neškodní.