Opět drama až do konce

Opět drama až do konce - obrázek

Opět drama až do konce - obrázek

Fotbalisté Francovy Lhoty si přijeli do Ratiboře zpravit chuť po domácí remíze se Stříteží.
Už od začátku bylo jasné že utkání nebude lehké, jelikož terén byl podmáčený.
Začátek byl velmi vyrovnaný i když domácí měli více šancí, ale byly to hosté kteří otevřeli skore když po centru si osamocený Surovec zpracoval míč a nedal domácímu brankáři šanci.
Domácí se ale nevzdávali a bojovali dále, ale opět udeřili hosté když po závaru před domácí brankou zblýska dorazil míč hostující kanonýr Zimek. Ale hned v zápětí měli domácí možnost zahrávat rohový roh, z kterého snížili Konvičným na rozdíl jednoho gólu. Před koncem prvního poločasu měl velkou možnost navýšit skore hostující Kuřiš, ten ale ztroskotal na velmi dobrém domácím brankáři. Do šaten se šlo za stavu 1:2.
Po změně stran se obraz hry nezměnil a tak domácí hrozili a hosté opět trestali, a to když se trefil Zdeněk Kindl st. krásnou křižnou střelou. Ale domácí se opět nepoložili a po sporném zákroku hostujícího Matůše, nařídil rozhodčí penaltu kterou Olšák proměnil.
Domácí se nehodlali vzdát a tak začali trochu více útočit, a tím pádem pootevřeli zadní vrátka.
To vyhovovalo hostům, kteří měli příležitosti k rychlím protiútokům. Hosté šly opět do dvou brankového vedení a to když se po rohovém kopu zavěsil do vzduchu Bambuch a hlavou nekompromisně zavěsil. Domácím se opět podařilo snížit Minaříkem ale to bylo vše .
21.09.2008 20:12:25
Criss11
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one