N. Hrozenkov - Fr. Lhota 2:4

Co byste od nás asi nečekali....   začátek 2:0 a pak obrat 2:4

Domácí začali utkání s velkým nasazením a brzy po úvodních minutách se ujali vedení brankou Stupky. Přetažený centr vrátil před branku hlavou domácí záložník a našel přesně na malém vápéně nikým neatakovaného útočníka. 1:0 Druhé brance předcházela trmavrma před šestnáctkou Francovky, kdy v souboji nešťastně vrátil míč za záda obránců Fichtel a přesně našelosamoceného útočníka domácích Ohryzka. 2:0 Hrozenkov tento stav uspokojil a pustil Lhocany do hry. Nejdříve krásnými nůžkami k tyči snížil Ota Zimek a brzy po té se míč zatřepotal v síti domácích znovu. Centr Zdenka Kindla st. zapadl pod gólmanem nikým netečován do branky. 2:2

Druhý poločas se většinu času odehrál pod taktovkou Francovky. Ale stav se dlouho neměnil. Při jednom z útoků Lhot se po křídle řítil Oťas Zimek, domácí brankář špatně vyhodnotil situaci a tvrdým zákrokem mimo pokutové území srazil našeho útočníka k zemi. Měla následovat červená karta, ale píšťalka rozhodčího zůstala němá!!! Odplata naštěstí přišla hned a v té nejlepší podobě. Po následném autovém vhazování se trefil Fichtel. 2:3 Mára pak přidal ještě pojistku, kdy jeho centr :o)) skončil v šibenici domácí svatyně. 2:4