Liptál - Fr. Lhota 1:1

Liptál - Fr. Lhota 1:1 - obrázek

V Liptále bylo k vidění oboustranně nešťastné utkání. Divácky neatraktivní, snad až na poslední 20-ti minutovku, kdy nad fotbalem zvítězily zbytečné emoce....
První poločas se odehrál v klidném tempu bez nějakých tutových šancí. Vyjímečně se tu a tam zablesklo před některou z branek, ale obvykle to nevedlo ani k zakončení mezi tyče. Francovka měla mírnou územní převahu a domácí se spoléhali spíše na rychlé útočníky.

Druhá půle se nesla v podobném duchu, až do doby, kdy se Lhocané ujali vedení brankou Lukáše Filáka. Ten se uvolnil na levé straně a ranou pod břevno nedal domácímu brankáři šanci 0:1 Brzy poté neudržel nervy na uzdě liptálský záložník a po jednom střetu mrštil míčem v přerušené hře po hostujícím hráči. Následovala červená a odchod do sprch. Ihned po rozehrávce prozměnu vypěnil Pukýš a po vzájemné žduchanici srazil k zemi hráče Liptálu. Rozhodčí tentokrát červený kartónek nevytáhl, pouze nechal domácí zahrávat trestný kop z hranice velkého vápna. Ten skončil v šibenici lhotské branky. 1:1 Do konce zbývalo zhruba 10min. a to Francošlakom na prosazení početní převahy už nestačilo. A tak dál zůstáváme jedním z nejhorších jarních celků......

Sestava: Boško - Rösner, Matůš, Nosek, Pukýš - Filák L., Fichtel, Kindl M., Mikulín - Bambuch, Mňačko
Náhradníci: Brlica, Smolík, Filák M.
Branka: Filák Lukáš