Lhoty přehrály Prlov 4:2

Lhoty přehrály Prlov 4:2 - obrázek

Po delší odmlce je tu konečně nový článek. Bylo to zaviněno tím, že sem byl mimo republiku. A teď o zápase s Prlovem. Domácí začli aktivně. Již v 10. minutě skóroval Ota Zimek. 1:0. Hosté hned po rozehrávce stav srovnali. Po chybě obrany skóroval hostující Dubec. Ten po deseti minutách také zvyšoval, opět po chybě domácí obrany. Domácím se ale podařilo gólem do šatny srovnat. Gól po úniku si připsal domácí Bambuch. Poločas tedy 2:2. Po poločase se hrálo nahoru dolů. Bylo k vidění několik krásných střel. Ujala se až střela Zdenka Kindla St. Stav tedy 3:2. Poté domácím narostla křídla. Na hřišti byli vidět jen oni. 10 minut před koncem stanovil konečný výsledek Bambuch. Konečný stav 4:2. Branky: Bambuch 2, Zimek, Kindl St.  - Dubec 2