Kateřinice B - Fr. Lhota 3:3

Kateřinice B - Fr. Lhota 3:3 - obrázek

Už dopolední odjezd dával tušit tragikomický průběh celého dne..... Připomněli jsme si dorostenecká léta, kdy jsme na dopolední utkání budili po bigbítu spoluhráče po domech:o)) Dobrá věc se podařila a na konec jsme vyrazili v plném počtu jedenácti lidí. Čekací dobu jsme využili do poslední minutky, ale v Avii jsme se přeslékat nemuseli. Nejunavenější z nás si již cestou tam dali nějaké vyprošťováky a tak se dobrá nálada nesla stejně jako vůně slivovičky. Pouze trenér byl poněkud pesimistický (slušně řečeno). Nakonec dorazil ještě Vlasťa vozem, tudíž jsme si mohli dovolit luxus jednoho střídajícího. Utěšoval jsem se, že mokrý povrch s lehce střiženým pažitem nám vždy svědčil a můžem už jenom překvapit! První půle začala tlakem domácích, jenž jsme přestáli bez úhony. Po pár minutách se hra vyrovnala a naši útočníci začali také vystrkovat růžky. Kolem 30min. se řítil sám na brankáře Bambuch, ale jeho lehké dloubnutí nad padajícím gólmanem skončilo těsně vedle tyčky. Následovala obrovská šance domácích, kdy osamocený hráč Kateřinic z pencky trefil skvěle zasáhnuvšího Boška.
Drůhá půle začala jako sen. Nejprve odstrašil svým dechem obránce Roman Bambuch. Ti se k němu odmítali přiblížit a tak mohl dvakrát skórovat. Hlavičkou po přesném centru od Šozdy a samostatným průnikem až k brance. 0:2  Jeho taktiku následně použil i Mára Fichtel, svým dechem znehybnil obránce a háčkovanou mezi nimi zakončil střelou k tyči. 0:3 Pak jsme si uvědomili, že bychom mohli vyhrát a začali se bát o výsledek. V 65min. neatakovaný útočník hlavičkou z malého vápna snížil. 1:3 Martin Mňačko ač uhýbal přišlápl nohu útočníkovi, penalta.2:3 Kolem 80min. přišlo vyrovnání na konečných 3:3. Ještě jsme přežili hlavičku do břevna a šli smutní i veselí do sprch. Před zápasem bodík dobrý, po průběhu asi těžko..... Ale co, sranda byla a v tom stavu v jakém jsme to odehráli nezbývá než smeknout. Dalo by se říc, čím víc našrot tím lepší výkon (platí pouze pro tento zápas)!

Sestava: Boško - Mňačko, Matůš, Filák L., Rösner - Filál M., Fichtel, Naiser, Kindl M. - Bambuch, Kuriš T.
Náhradníci: Brlica
Góly: 2x Bambuch, Fichtel