Janová - Fr. Lhota 1:3

Janová - Fr. Lhota 1:3 - obrázek

Oba týmy začaly aktivně s velkou chutí útočit. Domácí postupně dostávali Francovku pod mírný tlak, což výústilo ve vstřelení regulérní branky. Po špatné komunikaci mezi zadáky a gólmanem Francovky skóroval záložník Janové hlavou. Rozhodčí nepochopitelně branku neuznal! Tuto svoji chybu se snažil odčinit naprostým straněním Janové. To pro změnu vyústilo ve zbytečné emoce, kdy po jednom ze zákroků neudržel nervy na uzdě Bambuch a dostal červenou. Ve zbytku rozhádaného prvního poločasu se domácí snažili o vstřelení branky. Lhocanům se naštěstí podařilo udržet čisté konto až do konce.

Druhý poločas vyrukovala Francovka s chutí porvat se o výsledek. Pokus hrát na dva útočníky vyšel a Janová se do žádného tlaku nedostala. Její hra proti deseti lidem vycházela z nakopávání míčů na Zbranka, kterého ovšem Nosek v klidu přehrával. S přibývajícím časem se na kopačky domácích usadila nervozita. Po velké šanci Janové se potvrdilo pořekadlo "nedáš, dostaneš" a z protiútoku skóroval Kindl hlavou, obloučkem přes gólmana. 0:1 Od té doby Janová psychicky odešla do věčných lovišť. Hráči domácích zapoměli hrát fotbal a už jenom nadávali rozhodčímu, který je i tak stále tlačil jak mohl. Po několika hrubých faulech už musel sáhnout po červené kartě i proti domácím. Francovka ovládala hru a uklidňující gól v 80min. vstřelil krásným angličanem znovu Kindl. 0:2 Následovala ještě červená pro brankáře domácích za sražení unikajícího Kuriše, dobře mířená levačka Fichtela a domácí penalta za nic. 1:3 Naši příznivci zaslouží opět díky za hlasité povzbuzování a za vytvoření domácího prostředí!