Jablůnka - Fr. Lhota 2:1

Francovka přijela bez několika hráčů základní jedenáctky, což se podepslalo především na složení záložní řady. Po několika minutách hry navíc odstoupil Matůš pro zranění. Úvod utkání nepřinesl žádný pohledný fotbal ani žádné výrazné šance. Hosté se dostali do několika nadějných přečíslení, ty ale nedokázali dotáhnout až ke kloudnému zakončení. Domácím se hra příliš nedařila, takže očekávaný tlak nepřišel. V posledních minutách první půle ale byli aktivnější, a tak, když si po závaru před brankou Francovky vykoledovali pokutový kop, ujali se vedení 1:0
Začátek druhého poločasu opět Lhocané zaspali. První vážnější akce, přízemní centr do šestnáctky, po teči hostujících obránců šel míč do tyče a dobíhající útočník Jablůnky se štěstím dostal míč do sítě. 2:0 Francovka se začala tlačit více do předu a to jí přineslo brzké snížení Markem Kindlem pěknou střelou k tyči. 2:1 Domácí začali hrát více zezadu na jistotu. Hosté začali riskovat a to přineslo několik brejkových příležitostí Jablůnce. Ta už žádný gól z těchto šancí nevytěžila a hosté si žádné brankové příležitosti nevytvořili. Náš výkon nebyl špatný, ale body jsou opět v ..........
Sestava: Boško - Pukýš, Filák L., Nosek, Rösner - Smolík, Naiser, Kindl Z., Mikulín - Mňačko, Kindl M.
náhradníci: Brlica