Hošťálková vs. Lhoty 2:3

Hošťálková vs. Lhoty 2:3 - obrázek

Zápas začal hvizdem sudího Nohavici. Lhoty si přijely pro 3 body a už od začátku to bylo na jejich hře znát. První gól byl dost vydřený. Až po dlouhém obléhání domácí brány se trefil hostující Ota Zimek. Jeho trestný kop tečoval domácí obránce. O chvilku později domácí taktéž z trestného kopu vyrovnali. Poločas tedy 1:1. Po poločase se značně přiostřilo. Domácí nachytali žlutých karet, jako ve všech předchozích duelech. Sudí přestal mít zápas pod kontrolou. Na vině byla taky špatná pořadatelská služba. Ale k zápasu. Lhoty stále obléhaly domácí branku, ale až v 70. minutě opět z trestného kopu zvyšoval hostující Ota Zimek. V zápětí přidal pojistku Bambuch. Domácím se jen podařilo snížit, ale to bylo vše. Zápas skončil 3:2 ve prospěch hostů. Góly za hosty: Zimek Ota 2, Bambuch