Horní Bečva - Fr. Lhota 3:2

Horní Bečva - Fr. Lhota 3:2 - obrázek

Ták sa mává offside!
Na utkání jsme se už tradičně sešli v nepříliš vysokém počtu, kdy jsme měli jednoho střídajícího, ohoblovaného:o)) Začátek se nesl v duchu, čekáme co předvedou domácí. Ti byli od úvodu aktivnější, přesto naši útočníci občas hrozili, ale pouze z dlouhých nakopávaných míčů. Po jednom z autů do lhotské dvacítky se obtočil útočník kolem našeho obránce, přihrál spoluhráči, který křížnou střelou do šíby nedal Radovi šanci. 1:0 Deset minut na to, se prohnal bek domácích z vlastní poloviny po pravé straně až k naší dvacítce (bez jediného ataku!) a střelou k tyči zvýšil vedení. 2:0 Za několik minut se prosmýkl za obranu domácích Tomáš Kuriš a mazáckým lobem snížil. 2:1
Druhý poločas už Bečva tolik aktivní nebyla a hra se vyrovnala. Přibývalo i zazděných šancí na obou stranách. Kuriš šel z boku sám na branku, vystřelil z hranice velkého vápna pouze do náručí brankáře. Na druhé straně ukázal výborný postřeh Boško, kdy reflexivně vyrazil hlavičku domácího útočníka nad břevno. Navíc si připsal vzápětí asistenci. Jeho dlouhý výkop doputoval do dvacítky domácích, kde ho Bambuch přetavil ve vyrovnání. 2:2 Nedlouho nato zahrávala Bečva trestný kop z poměrně velké vzdálenosti. Přízemní střela k tyči. 3:2 V poslední minutě ještě Ota orazítkoval hlavičkou tyč, takže ani to štěstí nebylo..... Nehráli jsme nic světoborného, ale když už nám něco vyšlo, tak domácí pomezní zastavil všechnu snahu svým úžasným máváním ofsajdů! Někdy i vybíhajícím hráčům z vlastní poloviny............
Sestava: Boško - Mňačko, Rösner, Matůš, Brlica - Naiser, Fichtel, Zimek, Filák M. - Bambuch, Kuriš T.
Náhradníci: Pukýš
Branky: Kuriš T., Bambuch