Fr. Lhota - Vsetín B 2:4

Fr. Lhota - Vsetín B 2:4 - obrázek

Naše obrana? Cedník
Vstup do zápasu vyšel domácím náramně. Po úžasném sólu Marka Kindla, který prošel obranou Vsetína tam i zpět a střelou ze vzdálenosti pokutového kopu nedal brankáři šanci, se domácí ujali vedení 1:0 Hra byla vyrovnaná a fotbalovějším hostům se Francovka snažila vyrovnat aspoň bojovností. Kolem 20min. zaváhala lhotská obrana poprvé. Po dlouhém nákopu se přes tři obránce uvolnil vsetínský útočník a přihrávkou našel na hranici velkého vápna nikým neobsazeného spoluhráče, jenž tvaří v tvář brankáři nezazmatkoval. 1:1 Následovalo několik slibných střel Francovky ze střední vzádlenosti, ale hostující brankář prokazoval vysokou kvalitu. V poslední minutě první půle při pokusu o stoping centrovaného míče, (možná) brnknul balon Esovi o ruku. Penalta 1:2
Druhý poločas se hosté spíše soustředěli na udržení výsledku. Vsetínský gólman opět vytasil několik bravurních zákroků. Ale Francovka měla mírnou optickou převahu, jež vyústila ve vyrovnání. Lukáš Filák přehodil křížnou střelou brankáře. 2:2 Minutu na to ovšem obrana domácích zkolabovala po třetí. Vysoký centr do dvacítky, souboj brankáře, obránce, utočníka. Vítěz útočník = 2:3 Pár minut na to selhání čtvrté. Centr z pravé strany, neobsazený a neatakovaný záložník uklidil míč ve výskoku nohou do sítě. 2:4 Zápas rozhodlo několik individuálních chyb především v  obranné fázi, vynikající výkon hostujícího brankáře (když byl překonán, stihli obránci míč vykopnout z prázdné branky) i trochu chybějící štěstí při zakončení. A samozřejmě jasná ruka hostů ve dvacítce se nepíská..........
Sestava: Boško - Pukýš, Matůš, Nosek, Rösner - Filák L., Fichtel, Kindl M., Filák M. - Bambuch, Smolík
Náhradníci: Brlica, Naiser, Bělíček, Mňačko