Fr. Lhota vs Kateřinice B 0:3

Fr. Lhota vs Kateřinice B  0:3 - obrázek

Fr. Lhota vs Kateřinice B 0:3 - obrázek

Zápas začal z obou stran opatrně, bez brankových příležitostí. Od 20. minuty si hosté vytvořili herní převahu a Lhoty hrozily pouze z ojedinělých brejků, ty ovšem končily u branáře Kateřinic. Tlak, který si hosté vytvořili, zužitkovali právě před koncem poločasu. Stav poločasu stanovil hostující Olšák na 0:1. Po poločasu si převahu vytvořili lhocané, jejich snaha bohužel končila na šestnáctce hostů. Nedokázali si vytvořit ani jednu gólovou příležitost, na to jim hosté před koncem zápasu dali lekci z produktivity!! Góly Peredarjuka a Lukáše Kateřinice stanovily konečný výsledek na 0:3. Další zápas jedou Lhoty do zapovězené Byniny. Po dvou prohraných zápasech po sobě by měly konečně zabodovat a spravit si nepříznivou bilanci s Byninou na jejich hřišti!!