Fr. Lhota - Ratiboř 0:1

Fr. Lhota - Ratiboř 0:1 - obrázek

A to je vše, přátelé!
Do zápasu Francovka nevstoupila příliš šťastně. Od úvodních minut byla pod tlakem hostí a navíc přišla o tvůrce hry Fichtela (třísla = kolečkové brusle:o)) Ratibořský vstup do zápasu umocnila branka vstřelená přímo z rohového kopu, kdy selhal domácí obránce u tyče. 0:1 První půle se poté přeměnila v boj uprostřed hřiště s velkým počtem nepřesností bez většího ohrožení některého z gólmanů.
Druhý poločas se hosté začali stále více soustředit na udržení jednobrankového vedení. Tím umožnili domácím dostat se do hry, což se jim do té doby vůbec nedařilo. Francovka se začala tlačit před branku, ale žádné výrazné nebezpečí neznamenala. Ratiboř spoléhal na rychlé brejky, ty mu však pojistku nepřinesly. Závěr utkání byl zcela v režii Lhocanů. Ani několik závarů před brankou hostí ke vstřelení vyrovnávací branky nevedlo, takže si Ratiboř odvezl právem tři body.
Sestava: Boško - Filák L., Matůš, Nosek, Mikulín - Kindl, Fichtel, Smolík, Filák M.- Kuriš J., Bělíček
Náhradníci: Rösner, Naiser, Mňačko, Kuriš M.