Fr. Lhota - Liptál 8:0

Fr. Lhota - Liptál 8:0 - obrázek

Po našich nevydařených domácích utkáních, se tento důležitý zápas odehrával před slabší diváckou návštěvou. Za to všichni věrní byli odměněni nečekaným brankostrojem. Už v úvodních minutách se po hezkém přenesení hry trefil osamocený Fichtel, který křížem prostřelil brankáře. 1:0 Po krásné kombinaci umístnil míč k tyči Naiser 2:0 Domácí jasně dominovali a vytvářeli si další velké šance. Hosté hrozili pouze z vysokých míčů po standardních situacích. Do poločasu se Francovce podařilo zlomit odpor hostů úplně a Noskem zvýšit na 3:0

Druhý poločas se odehrál zcela pod taktovkou domácích. Bez většího úsilí se Lhocanům dařilo navyšovat skóre a brankami Bambucha 2x, Zimka, Kuriše a Z. Kindla ml. to dotáhli na konečných 8:0

Jedinou kaňkou na utkání pak byly některé nepřesné výroky sudího. Ty vyústily ve zbytečné emoce, kdy se nechal jeden z hostujících hráčů vyprovokovat naším nejmenovaným hráčem (byl to Fichtel:o)) a kopnul ho před zraky sudího. Následovala druhá žlutá a odchod do sprch. Při následné hádce byl za protesty vyloučen ještě jeden z liptálských.