Fr. Lhota - Jablůnka 2:2

Fr. Lhota - Jablůnka 2:2 - obrázek

Špatný start a obrat v druhé půli

Jablůnka přijela s defenzivní taktikou, spoléhajíc se na rychlý přechod do útoku. Domácí, jako už tradičně, začali nedůrazně s chybějící bojovností. Následkem bylo množství chyb ve všech řadách! Hned v úvodu se po několika chybách v domácí obraně a špatnému přistupování k hráčům dočkali hosté gólu. Přes velmi nedůrazného stopera se u brankové čáry uvolnil jablunecký útočník,  po jehož centru skóroval osamocený Holý. 0:1 Lhocané předváděli chodivý fotbal, i když s územní převahou, hosté soustředěni na defenzívu taky mnoho neukázali.

Druhý poločas začal opět rychlým gólem hostů, kdy se po chytrém přiťuknutí vřítil do velkého vápna Holý a ranou k tyči nedal domácímu gólmanu šanci. 0:2 Až tento stav probudil Francovku, která se po trestném kopu a krásné hlavičce Noska dočkala snížení stavu na 1:2. Ihned z dalšího útoku, se po nastřelené ruce, trefil z pokutového kopu domácí bomber Ota Zimek. 2:2 Od této chvíle byl na hřišti pouze jeden mančaft. Drtivý tlak domácích však netrval dlouho a po 10min., které nevedly ke vstřelení branky, vyšuměl. Lhocané sice dál ovládali hrací plochu, ale hostující obranná hráz byla neprostupná. A tak se v posledních minutách hry dočkali hosté největší šance utkání. Hostující útočník, ač sám před brankou, neudržel pevné nervy a uklidil míč pouze do náruče gólmana. Sečteno a podtrženo - vcelku spravedlivá dělba bodů