Fr. Lhota - Hošťálková 8:0 (5:0)

Fr. Lhota - Hošťálková 8:0 (5:0) - obrázek

Do utkání vstoupili aktivněji domací. Po několika útocích se ujali vedení dobře mířenou ranou Fichtela od tyče do brány. Hosté výrazně znervózněli, začali kupit chyby především v obranné fázi a ani jejich gólman nebyl v nejlepší formě! S přibývajícím časem se hra opticky vyrovnávala, ale Francovce vycházelo do čeho kopla. Do poločasu stihla navýšit své vedení až na 5:0.
Druhý poločas už tolik vzruchu nepřinesl, spíše se dohrával v duchu přátelských utkání. Hosté výrazně spřesnili hru a začali se dostávat do šancí. Lhocané trošku polevili v nasazení i důrazu. Přesto se jim podařilo navýšit účet utkání na konečných 8:0. Jako bonbónek na závěr si poslední branku připsal brankář Francovky z penalty.

Branky: Bělíček 3, Fichtel 2, Kindl 2, Boško
Sestava: Boško - Filák L., Matůš, Nosek, Pukýš - Kindl, Fichtel, Naiser, Filák M. - Bělíček, Mňačko                  Náhradníci: Brlica, Kuriš M., Kuriš J., Smolík, Mikulín