rakvičky

Lhotští kopálisti - výroba rakví s.r.o.
Vraťte nám vstupné. Ostuda. Fiasko. Komedianti. Jediné publikovatelné výrazy komentující náš výkon!
Za svůj výkon se omlouváme trenérovi, Radovi Boškovi, divákům a  všem, byť by šli jen kolem po cestě!
Do zápasu jsme vstoupili dobře. Po několika šancích se ujala křížná střela Fichtela. 1:0 Následovalo viditelné zvolnění tempa, jehož důsledkem byl velký tlak Byniny. Do poločasu jsme přežili tři velké šance hostů a sami zazdili ještě větší......
Už tak nízká úroveň utkání druhý poločas ještě poklesla. Přesto se nám podařilo Mňačkem zvýšit na 2:0. Už se zdálo, že doklopýtáme chůzí k vítězství, ale další neproměněné obrovské šance zvěstovaly, že toto ukání si nazasloužíme vyhrát. 7 minut před koncem přišlo snížení stavu na 2:1. Nás to nepochopitelně rozložilo na atomy. Místo hry na jistotu následovalo vyrovnání, červená karta, a dva další hřebíčky do rakvičky lhotského fotbalu. 2:4 Takto se o vítězství opravdu nebojuje a celkově FOTBAL SE HRAJE JINAK.
Sestava: Boško - Brlica, Matůš, Filák L., Rösner - Filák M., Fichtel, Kindl M., Naiser - Zimek, Mňačko
Střídající: Bělíček, Mikulín
červená karta: Matůš